Biuro Rachunkowe T.A.A.J. s.c.

Szybki kontakt

Biuro Rachunkowe T.A.A.J. s.c.
Tabaszewska Alicja,
Tabaszewski Jerzy

ul. Synów Pułku 5
01-354 Warszawa

tel. (22) 664 98 87

NIP: 522-271-81-14
REGON:

Konktakt z nami

Aktualności

Dokładna oferta

W związku z rozwojem firmy i wprowadzeniem nowych usług wprowadziliśmy na naszej stronie internetowej dokładniejszą ofertę firmy. Pamiętaj, że ostateczna cena usługi zależna jest od indywidualnego przypadku Twojej firmy - zachęcamy do negocjacji :)

Czytaj cały | Więcej aktualności

Realizacja zaawansowanych stron firmowych

Działająca firma w czasach, gdy nawet lodówki zaczynają być podłączane do internetu (tak, nawet takie urzadzenia istnieją) nie powinna pozwolić sobie na pominięcie tak ważnego kanału komunikacji z klientem. Oferujemy Państwu zrealizowanie strony internetowej w Państwa domenie, wsparcie w załatwieniu formalności (np. zakupie domeny dla Twojej działalności).
Integrujemy stronę z narzędziami takimi jak portal społecznościowy facebook, narzędzia analityczne google (m.in. google analytics), czy popularnymi programami pocztowymi (w przypadku integracji formularzy kontaktowych).
W ramach wizytówki firmy możemy udostępnić Państwu moduł CMS do edycji treści strony, oraz system aktualności (tzw. blog).

Cena realizacji ustalana jest indywidualnie, kompletna prosta wizytówka kosztuje juz od 890 pln netto. Oferujemy hosting zrealizowanej strony w sieci. (podstawowa cena zawiera projekt graficzny, wprowadzenie dostarczonych treści, przygotowanie i instalację aplikacji oraz przygotowanie naszego serwera)
Zachęcamy do indywidualnej negocjacji cen.