Biuro Rachunkowe T.A.A.J. s.c.

Szybki kontakt

Biuro Rachunkowe T.A.A.J. s.c.
Tabaszewska Alicja,
Tabaszewski Jerzy

ul. Synów Pułku 5
01-354 Warszawa

tel. (22) 664 98 87

NIP: 522-271-81-14
REGON:

Konktakt z nami

Aktualności

Dokładna oferta

W związku z rozwojem firmy i wprowadzeniem nowych usług wprowadziliśmy na naszej stronie internetowej dokładniejszą ofertę firmy. Pamiętaj, że ostateczna cena usługi zależna jest od indywidualnego przypadku Twojej firmy - zachęcamy do negocjacji :)

Czytaj cały | Więcej aktualności

Wdrażanie aplikacji użytkowych

Na rynku znajduje się szereg aplikacji, kŧóre są już gotowe i tylko czekają by wesprzeć Twoją działalność. Coraz częściej takie aplikacje stosowane są w modelu "SaaS" - czyli na przykład pakiet google, który za pośrednictwem internetu pozwala w wiele osób pracować nad tymi samymi dokumentami. Ale są również dużo bardziej rozbudowane aplikacje dedykowane dla przedsiębiorstw. Wiele z nich jest samych w sobie - bezpłatnych.

Oferujemy Państwu wdrożenie i przeszkolenie pracowników powszechnie używanych aplikacji.

Do aplikacji stacjonarnych możemy zaliczyć:
* OpenOffice
* Mozilla Thunderbird
* Płatnik
* Adobe photoshop
* Microsoft Office
i wiele innych.

Do aplikacji serwerowych zaliczamy między innymi:
* Worpress
* Sogo
* SugarCRM
* VM Zimbra
* Funambol
i wiele innych

W celu uzyskania informacji, czy konkretną aplikację wskazaną przez Państwa jesteśmy w stanie wdrożyć - prosimy o kontakt. cena aplikacji stacjonarnej zależna jest od ilości stanowisk i zaczyna się od 70 pln netto za wdrożenie. Cena aplikacji serwerowej zależna jest od rodzaju aplikacji i serwera i rozpoczyna się od 300 pln netto. Ostateczna cena wdrożenia zależy ściśle od indywidualnego przypadku dlatego zachęcamy do negocjacji indywidualnych dotyczących ceny.