Biuro Rachunkowe T.A.A.J. s.c.

Szybki kontakt

Biuro Rachunkowe T.A.A.J. s.c.
Tabaszewska Alicja,
Tabaszewski Jerzy

ul. Synów Pułku 5
01-354 Warszawa

tel. (22) 664 98 87

NIP: 522-271-81-14
REGON:

Konktakt z nami

Aktualności

Dokładna oferta

W związku z rozwojem firmy i wprowadzeniem nowych usług wprowadziliśmy na naszej stronie internetowej dokładniejszą ofertę firmy. Pamiętaj, że ostateczna cena usługi zależna jest od indywidualnego przypadku Twojej firmy - zachęcamy do negocjacji :)

Czytaj cały | Więcej aktualności

Usługi informatyczne

Oferujemy Państwu usługi informatyczne świadczone w oparciu o najnowsze rozwiązania systemowe. Specjalizujemy się w analizie i projektowaniu systemów informatycznych mających działać w środowiskach internetowych. Proponujemy również doradztwo w tym zakresie. Jesteśmy w stanie przejąć wszystkie działania dotyczące obsługi i realizacji projektów - zarówno w zakresie samego projektu jak i towarzyszącej mu infrastruktury.

Realizacja zaawansowanych stron firmowych

Oferujemy Państwu zrealizowanie strony internetowej w Państwa domenie, wsparcie w załatwieniu formalności (np. zakupie domeny dla Twojej działalności).
Integrujemy stronę z narzędziami takimi jak portal społecznościowy facebook, narzędzia analityczne google (m.in. google analytics), czy popularnymi programami pocztowymi (w przypadku integracji formularzy kontaktowych).

Dowiedz się więcej

Projektowanie użytecznych aplikacji internetowych

Proponujemy wykonanie projektów internetowych. Usługa obejmuje przeniesienie ideii na makietę systemu, dobór rozwiązań technologicznych, realizację, wdrożenie oraz utrzymanie przygotowanej w ten sposób aplikacji. Zespół firmy posiada wieloletnie doświadczenie w pracy nad dużymi projektami internetowymi. Współpracujemy również z wieloma specjalistami i firmami zgodnie z potrzebami konkretnego projektu.

Dowiedz się więcej

Analiza i audyt aplikacji WWW

Jeżeli chcesz przeprowadzimy audyt Twojej witryny. Jest to pierwszy krok mający na celu poprawienie jakości usług świadczonych za pośrednictwem takiej aplikacji. Audyt daje odpowiedź na pytanie "w czym tkwi podstawowy problem". Audyt daje odpowiedź na pytanie "w czym tkwi podstawowy problem" i co należałoby poprawić w systemie.

Dowiedz się więcej

Hosting witryn

Posiadamy własne zaplecze serwerowe kolokowane w profesjonalnych serwerowniach. Na potrzeby realizowanych przez nas projektów oferujemy Państwu hosting w pełni zgodny technologicznie z realizowanymi aplikacjami w cenie od 15 pln netto miesięcznie za serwis. Usługa realizowana jest w modelu SaaS. W przypadku zainteresowania hostingiem indywidualnym - podejmujemy się tego jedynie w uzasadnionych przypadkach łącząc usługę z administracją serwisów.

Dowiedz się więcej

Optymalizacja aplikacji internetowych

Nasza firma zajmuje się optymalizacją aplikacji opartych o środowisko LAMP (Linux Apache Mysql PHP) - zarówno indywidualnie tworzonych jak również gotowych narzędzi.

Dowiedz się więcej

Wdrażanie aplikacji użytkowych

Oferujemy Państwu wdrożenie i przeszkolenie pracowników powszechnie używanych aplikacji. Dotyczy to zarówno wdrożenia w firmie narzędzi dostępnych online (google documents itp), jak również indywidualnie wybranych narzędzi (OpenOffice, Wordpress itp).

Dowiedz się więcej

Obsługa sieci firmowych

Nasza firma oferuje Państwu usługi, które pozwolą zapewnić bardzo szybkie odzyskanie sprawnego sprzętu. Usługa obejmuje zarówno przygotowanie i nadzór nad działaniem systemu prowadzenia kopii bezpieczeństwa, jak również bieżącą obsługę stanowisk pracy w firmie.

Dowiedz się więcej

Utrzymanie istniejących aplikacji

Ofertę kierujemy do osób posiadających już aplikację i utrzymujących ją na serwerach. Oferta obejmuje opiekę administracyjną nad serwerami opartymi o system operacyjny Linux.

Dowiedz się więcej