Biuro Rachunkowe T.A.A.J. s.c.

Szybki kontakt

Biuro Rachunkowe T.A.A.J. s.c.
Tabaszewska Alicja,
Tabaszewski Jerzy

ul. Synów Pułku 5
01-354 Warszawa

tel. (22) 664 98 87

NIP: 522-271-81-14
REGON:

Konktakt z nami

Aktualności

Dokładna oferta

W związku z rozwojem firmy i wprowadzeniem nowych usług wprowadziliśmy na naszej stronie internetowej dokładniejszą ofertę firmy. Pamiętaj, że ostateczna cena usługi zależna jest od indywidualnego przypadku Twojej firmy - zachęcamy do negocjacji :)

Czytaj cały | Więcej aktualności

Optymalizacja aplikacji internetowych

Twoja strona działa wolno? Wyświetlają się puste strony? Nie wyświetla się poprawnie? Błędy aplikacji są bardzo często spotykanym efektem ubocznym (jeżeli można tak nazwać) niedoświadczonych programistów. Powstają wskutek różnych przyczyn - od błędu ludzkiego, przez pośpiech aż po niedokładnośc lub (o zgrozo) nieprofesjonalizm. Takie aplikacje działają nieprawidłowo i narażają na niebezpieczeństwo dobre imię Twojej firmy (a nawet mogą doprowadzić do wycieku poufnych informacji).

Nasza firma zajmuje się optymalizacją aplikacji opartych o środowisko LAMP (Linux Apache Mysql PHP) - zarówno indywidualnie tworzonych jak również gotowych narzędzi.

Optymalizujemy między innymi :
*wydajność wykorzystania zasobów systemu
*szybkość generowania stron prezentowanych klietnowi
*użyteczność interfejsu strony
*elementy wpływające na wyszukiwarki internetowe (tzw. SEO)
i inne elementy.

Proces rozpocznie się od audytu. Cena jest zależna od charakteru aplikacji. Kwota jaką przyjdzie ci zapłacić za optymalizację w naszej firmie zaczyna się od 900 pln netto za optymalizację. Zachęcamy jednak do indywidualnego ustalenia szczegółów.