Biuro Rachunkowe T.A.A.J. s.c.

Szybki kontakt

Biuro Rachunkowe T.A.A.J. s.c.
Tabaszewska Alicja,
Tabaszewski Jerzy

ul. Synów Pułku 5
01-354 Warszawa

tel. (22) 664 98 87

NIP: 522-271-81-14
REGON:

Konktakt z nami

Aktualności

Dokładna oferta

W związku z rozwojem firmy i wprowadzeniem nowych usług wprowadziliśmy na naszej stronie internetowej dokładniejszą ofertę firmy. Pamiętaj, że ostateczna cena usługi zależna jest od indywidualnego przypadku Twojej firmy - zachęcamy do negocjacji :)

Czytaj cały | Więcej aktualności

Obsługa sieci firmowych

Prowadząc firmę w XXI wieku praktycznie nieuniknionym jest posiadanie komputerów. Komputery stają się podstawowym narzędziem prowadzenia działalności. Jeżeli takie stanowisko pracy ulegnie awarii - pracownik nie może pracować, firma nie działa i nie przynosi dochodów. Dlatego bardzo ważnym jest zapewnienie aby sprzęt w firmie działał niezawodnie. Ta niezawodność nie sprowadza się do tego, żeby komputer "nigdy się nie zepsuł". Poszukiwanie takiego rozwiązania - mija się z celem. Nasza firma oferuje Państwu usługi, które pozwolą zapewnić bardzo szybkie odzyskanie sprawnego sprzętu.

* Przygotujemy i wdrożymy zasady zabezpieczania danych przed ich utratą ale również przygotujemy proces niezwłocznego odtworzenia archiwum,
* Zapewnimy zastąpienie uszkodzonego stanowiska w czasie ustalonym indywidualnie tak, by płynność pracy nie została zaburzona,
* Przeszkolimy pracowników jak poprawnie używać urządzenia,

Usługa obsługi stanowiska w naszej firmie zależy od ustalonych warunków (ilości i częstotliwości prowadzenia kopii bezpieczeństwa, dopuszczalnego czasu odtwarzania uszkodzonego urządzenia czy ilości stanowisk w firmie) i zaczyna się od 250 pln netto za stanowisko. Zachęcamy do indywidualnych negocjacji ceny.