Biuro Rachunkowe T.A.A.J. s.c.

Szybki kontakt

Biuro Rachunkowe T.A.A.J. s.c.
Tabaszewska Alicja,
Tabaszewski Jerzy

ul. Synów Pułku 5
01-354 Warszawa

tel. (22) 664 98 87

NIP: 522-271-81-14
REGON:

Konktakt z nami

Aktualności

Dokładna oferta

W związku z rozwojem firmy i wprowadzeniem nowych usług wprowadziliśmy na naszej stronie internetowej dokładniejszą ofertę firmy. Pamiętaj, że ostateczna cena usługi zależna jest od indywidualnego przypadku Twojej firmy - zachęcamy do negocjacji :)

Czytaj cały | Więcej aktualności

Księga Przychodów i Rozchodów

Zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem, osoby, które nie przekroczą limitu 1,200,000 EURO mogą prowadzić Księgę Przychodów i Rozchodów. Taki rodzaj księgowości jest bardzo popularny w naszym kraju. pozwala rozliczać przychód, koszty ale nie daje pełnego obrazu finansowego firmy. Jej zaletą jest zdecydowanie prostsza forma niż Księgi Handlowej. Czasami jest również lepszym - ze względów czysto finansowych - rozwiązaniem, niż rozliczanie się na podstawie ryczałtu ewidencjonowanego.

Taki rodzaj księgowości powinien być:
* Prowadzony na podstawie dowodów księgowych, które potwierdzają dokonane operacje,
* być prowadzony terminowo - wszystkie operacje powinny być rozpisywane w czasie rzeczywistym,
* być prowadzony w walucie i w języku polskim,
* być prowadzony czytelnie i bezbłędnie.

Księga podatkowa to rodzaj tabeli, która składa się z 17 kolumn.

Decydując się na rozliczanie działalności w tej formie podatnik powinien zgłosić to do urzędu skarbowego 20 dni przed jej zawarciem. Prowadząc taką księgę jest się zobowiązanym prowadzić również między innymi:
* ewidencję wartości niematerialnych i prawnych,
* ewidencję środków trwałych,
* księgę kontroli.

Decydując się na współpracę z naszym Biurem Rachunkowym koszty prowadzenia księgowości w tej formie zaczynają się od 440 zł netto miesięcznie. Ostateczna cena usługi ustalana jest jednak w zależności od indywidualnej oceny prowadzonej działalności, ilości dokumentów i innych czynników. Zachęcamy do kontaktu i ustalenia szczegółów :)