Biuro Rachunkowe T.A.A.J. s.c.

Szybki kontakt

Biuro Rachunkowe T.A.A.J. s.c.
Tabaszewska Alicja,
Tabaszewski Jerzy

ul. Synów Pułku 5
01-354 Warszawa

tel. (22) 664 98 87

NIP: 522-271-81-14
REGON:

Konktakt z nami

Aktualności

Dokładna oferta

W związku z rozwojem firmy i wprowadzeniem nowych usług wprowadziliśmy na naszej stronie internetowej dokładniejszą ofertę firmy. Pamiętaj, że ostateczna cena usługi zależna jest od indywidualnego przypadku Twojej firmy - zachęcamy do negocjacji :)

Czytaj cały | Więcej aktualności

Analiza i audyt aplikacji WWW

Masz wątpliwości dotyczące jakości Twojej aplikacji? Nie działa tak szybko jak byś chciał? Nie masz pojęcia w czym problem? Jeżeli chcesz przeprowadzimy audyt Twojej witryny. Jest to pierwszy krok mający na celu poprawienie jakości usług świadczonych za pośrednictwem takiej aplikacji. Audyt daje odpowiedź na pytanie "w czym tkwi podstawowy problem".

Kompleksowy audyt to skomplikowana usługa, której cena zaczyna się od 3490 pln netto ale specjalnie dla małych i średnich firm przygotowaliśmy ofertę mini-audytu. jeżeli masz konkretny problem w aplikacji - w zależności od jego złożoności rozpoznamy dokładnie ten problem (a nie pełny audyt) i zaproponujemy jego rozwiązanie. Taka usługa kosztuje od 250 pln netto. Zachęcamy do indywidualnego ustalenia warunków.