Biuro Rachunkowe T.A.A.J. s.c.

Szybki kontakt

Biuro Rachunkowe T.A.A.J. s.c.
Tabaszewska Alicja,
Tabaszewski Jerzy

ul. Synów Pułku 5
01-354 Warszawa

tel. (22) 664 98 87

NIP: 522-271-81-14
REGON:

Konktakt z nami

Aktualności

Dokładna oferta

W związku z rozwojem firmy i wprowadzeniem nowych usług wprowadziliśmy na naszej stronie internetowej dokładniejszą ofertę firmy. Pamiętaj, że ostateczna cena usługi zależna jest od indywidualnego przypadku Twojej firmy - zachęcamy do negocjacji :)

Czytaj cały | Więcej aktualności

Projektowanie użytecznych aplikacji internetowych

E-usługi, portale społecznościowe, reklama w internecie, analizy zachowań klientów... to dzisiejszy obraz biznesu. W internecie mając dobry pomysł elektronicznie można sprzedać wszystko. Skoro zajrzałeś na tę podstronę - prawdopodobnie taki pomysł posiadasz ale nie posiadasz wiedzy pozwalającej zrobić ci to technologicznie. Poszukujesz podwykonawcy?

Proponujemy wykonanie projektów internetowych. Usługa obejmuje przeniesienie ideii na makietę systemu, dobór rozwiązań technologicznych, realizację, wdrożenie oraz utrzymanie przygotowanej w ten sposób aplikacji. Zespół firmy posiada wieloletnie doświadczenie w pracy nad dużymi projektami internetowymi. Współpracujemy również z wieloma specjalistami i firmami zgodnie z potrzebami konkretnego projektu.

Realizujemy zarówno systemy CMS jak i skomplikowane aplikacje analizy i wsparcia biznesowego. Jesteśmy w stanie zintegrować powszechnie dostępne narzędzia z Twoją aplikacją tak, by w efekcie zbudować profesjonalną i użyteczną aplikację.

Cena realizacji indywidualnej aplikacji internetowej zależna jest od jej specyfiki i zakresu prac, które będą niezbędne. W praktyce nie jest niższa niż 3000 zł netto i nie trwa krócej niż 3 tygodnie. Niezbędnym jest jednak otrzymanie dokładniejszych informacji o aplikacji. Dlatego w razie zainteresowania prosimy o przesłanie krótkich informacji do naszej firmy opisujących realizację. Odpowiemy zgodnie z naszą wiedzą orientacyjną kwotę takiej realizacji.

UWAGA! Przygotowanie zaawansowanej aplikacji będzie sprowadzało się conajmniej do trzech etapów :
* analizy pomysłu biznesowego (celem ustalenia możliwości jej realizacji) kdo której zaliczymy również pierwsze spotkanie w ramach projektu. Cena takiej analizy w zależności od skali projektu i sposobu analizy zaczyna się od 200 pln netto (w przypadku 1-2 spotkań)
* ustalenia sposobu prowadzenia projektu oraz określenia jego kształtu (mając w/w analizę za sobą będziemy wiedzieli dokładnie o czym rozmawiamy). ten krok to początek realizacji projektu. wliczony jest w cenę projektu
* realizacja i wdrożenei aplikacji.